Aromania, Aycem Ticaret'in dünyaca ünlü gıda aroması markalarını tek bir çatı altında siz değerli tüketicilerimize sunmak maksadıyla oluşturduğu perakende satış markasıdır. 

Gıda sektöründe ithalatçı ve üretici olarak 2016 yılında faaliyetlerine başlayan Aycem Ticaret, ilk adım olarak Amerikan Menşeli The Flavor Apprentice ile anlaşmış ve en beğenilen ürünlerini Türkiye'ye ithal etmiştir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ürün portföyümüze mix aromalarımızda kullanılmak üzere Capella ve Flavourart aromaları da eklenmiştir. Kalitesi ve lezzeti uluslararası platformlarda onaylanmış yeni markalarla da görüşmelerimiz devam etmektedir ve kısa vadede bünyemize dahil edilecektir.

Aycem Ticaret, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan gıda üretimi için gerekli izinlere sahiptir ve ithal ettiği ürünlerin kendi işletmesinde dolum, etiketleme, depolama ve perakende satış faaliyetlerini yürütmektedir.

İşletmemiz tüm üretim faaliyetlerini Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak yürütmekte ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından periyodik olarak denetlenmektedir.

Üretime konu tüm gıda ürünlerinin, gıda ile temas eden madde ve malzemelerin ve işletmemizin tüm belge ve sertifikalarına Belgelerimiz sayfası altından erişebilirsiniz.

Firma Bilgilerimiz

Mersis No: 2769716000800017
Ticaret Sicil No: 57057-5
İşletme Kayıt No: TR-34-K-140042


Banka Hesap Bilgilerimiz

Banka Adı & Şubesi: Yapıkredi Bankası, Halkalı Şubesi (442)

IBAN: TR 3200 0670 1000 0000 5038 1613

Hesap Sahibi: Ayşe Sezgin ARIK


DMCA.com Protection Status